Каталог товаров
  • Аккумулирующая ёмкость Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции)
Аккумулирующая ёмкость Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции)

Аккумулирующая ёмкость Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции)

Код товара: Teplosfera АЄ-Е-350 (без
7 605.1 грн.
235 €Оформить в кредит

ОписаниеХарактеристикиРекомендуемЗадать вопросОтзывы (0)

 
Аккумулирующая ёмкость Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции) баки забезпечуе безпечну роботу опалювальних систем шляхом нагромадження або віддачі тепла, що утворюється в результаті невідповідності між потужностями генерування та споживання тепла різними джерелами. Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции) застосовуються в системі опалення для акумулювання тепла, безпечної і ефективнішої роботи котла. Накопичувач виготовлений з високоякісної сталі S235 JRG2 ( RSt 37-2). Представляють собою закриту посудину, яка може працювати під надлишковим тиском внутрішньої рідини теплоносія до 0,3 МПа, виготовлена з чорної сталі 3 -4мм без внутрішнього покриття, зовнішня поверхня грунтована і покрашена.  Всі патрубки мають внутрішню різьбу. У разі можливих збоїв в системі опалення або в якості додаткового теплового джерела, в бак може бути встановлена система електроопалення , яка представляє собою електричний нагрівальний елемент з різьбою 1  " НР.
Акумулюючі баки АЄЕ випускаються в двох варіантах: з патрубками або фланцем для установки фланцевого нагрівального елементу TPK ( під замовлення). У стандартному виконанні фланець заглушений.
Особливості:
-простота моделі;
-приєднювальні патрубки вбудовані на одній вертикальній лінії;
-може використовуватися в відкритих та закритих системах. При закритій системі потребує обов’язкового встановлення групи безпеки.
Умовні позначення.
ВП- патрубки підключення подаючих трубопроводів.
НП - патрубки підключення зворотніх трубопроводів.
ЕЕ - патрубки для зливу теплоносія.
ВТ, НТ - патрубки для вимірювання температури.
ВС - патрубок підключення групи безпеки (автоматичний відповітрювач, запобіжний клапан, манометр) або розширювальної посудини відкритого типу до цього патрубка.

Максимальна Робоча температура– +100С в баку
Максимальний Робочий тиск–0,3 МПа
ИНСТРУКЦИЯ ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ

Вы можете приобрести Аккумулирующию ёмкость Teplosfera АЄ-Е-350 (без изоляции) в нашем интернет магазине Ханаан-термотехника заказав через корзину заказов или же позвонив по выше указанным телефонам.


 
Добавьте свой отзыв
Имя
Текст Вашего отзыва
code

Добавить отзыв  |  Очистить

Торговая марка: Teplosfera
Сделано в: Украине
Способ установки: напольный
Объём: 350 L
Габариты:500/1850
Гарантия: 2 года
Условия поставки: под заказ по предоплате
Есть вопросы по этому товару?

code